strefa zdrowia

Strefa zdrowia

Podczas tegorocznego Konińskiego Kongresu nie zabraknie Strefy Zdrowia.

Wszystkie kobiety powyżej 25 roku życia będą mogły skorzystać z badania piersi przy pomocy urządzenia Braster. (Badania będą odpłatne a zakup urządzenia z kuponem rabatowym) 

Braster to innowacyjne w skali świata urządzenie, które pozwala na komfortowe i samodzielne badanie piersi w domu. Badanie za pomocą urządzenia Braster jest doskonałym uzupełnieniem innych metod diagnostycznych stosowanych obecnie w praktyce klinicznej
Zanim jednak przyjdziesz na badanie sprawdź kto nie może skorzystać z tych badań podczas V Konngresu Kobiet.

BRASTER nie jest przeznaczony dla kobiet:
 • będących w trakcie lub po leczeniu z powodu wystąpienia raka piersi, tj.: po chirurgicznym leczeniu oszczędzającym, po jednostronnej lub obustronnej mastektomii, terapii lekowej (chemioterapii, hormonoterapii, leczeniu biologicznym) oraz radioterapii

  Czasowymi przeciwwskazaniami do stosowania BRASTERA są:
  • Ze względu na fizjologicznie zmienioną strukturę piersi ciąża lub karmienie piersią

  • Infekcje uogólnione z temperaturą ciała większą lub równą 38°C oraz występowanie stanu zapalnego piersi przebiegającego z bólem, zaczerwienieniem skóry i zasinieniami

  • Implanty estetyczne, ostrzykiwanie piersi np. kwasem hialuronowym oraz lipotransfer (do 12 miesięcy po zabiegu)

  • Tumorektomia (do 12 miesięcy po zabiegu)

  • Biopsja cienkoigłowa piersi (do 4 tygodni po zabiegu); Biopsja gruboigłowa lub mammotomiczna (do 12 miesięcy po zabiegu)

W naszej Strefie Zdrowia nie zabraknie także porad profesjonalnego dietetyka  oraz będzie można wygrać indywidualny jadłospis od FitMed.  Na kongresie będzie możliwość wykonania analizy składu ciała, w tym masę tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartość wody, a nawet masę kości.

Do wygrania będzie Pakiet Basic, który zawiera pełen indywidualny jadłospis na 7 dni wraz ze 100 przepisami, suplementację, zalecenia żywieniowe i zdrowotne oraz darmową wizytę kontrolną – szczegółów szukajcie przy stanowisku Persona Sport. 

 

Koniński Klub Amazonek oraz Magnolia Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno- Ginekologicznymi zapraszają na swoje stanowiska  gdzie będzie można uzyskać porady i informacje o chorobach onkologiczno-ginekologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *