Strefa Zdrowia na Konińskim Kongresie Kobiet

Wraz z naszym partnerem Przychodnią HAPPYMED* zapraszamy  na bezpłatne badanie piersi urządzeniem BRASTER podczas VI Konińskiego Kongresu Kobiet. Już 17.03.2018 w godz 10-14.

Wszystkie kobiety powyżej 25 roku życia będą mogły skorzystać z badania piersi przy pomocy urządzenia Braster(Badania będą bezpłatne).
Ponieważ profilaktyka jest najważniejsza to Koniński Klub „Amazonki” zaprasza do skorzystania z badań. Amazonki będą udzielały porad jak zadbać o siebie, by piersi były zdrowe. Na fantomach będą uczyły samobadania piersi.
Grupa Ratownicza „Okoń” III LO w Koninie udzieli informacji: jak sobie radzić w nagłych stanach zagrożenia życia? Wykorzystując kamizelkę do ćwiczenia chwytu odkrztuszającego, pokaże i nauczy pierwszej pomocy w przy zakrztuszeniu lub zadławieniu u dzieci i dorosłych. Na fantomach Ambu nauczy zabiegów RKO – reanimacji krążeniowo-oddechowej u dorosłych i niemowląt.

 Braster to innowacyjne w skali świata urządzenie, które pozwala na komfortowe i samodzielne badanie piersi w domu. Badanie za pomocą urządzenia Braster jest doskonałym uzupełnieniem innych metod diagnostycznych stosowanych obecnie w praktyce klinicznej
Zanim jednak przyjdziesz na badanie sprawdź kto nie może skorzystać z tych badań podczas VI Kongresu Kobiet.

*Przychodnia HAPPYMED ul. Kwiatowa 21, Konin, tel 884 666 584
Przychodnia lekarska: Ginekologia/Położnictwo (przyjmują lekarze z Poznania i Łodzi), Medycyna estetyczna, Pediatria, Psychologia, Trychologia, Fizjoterapia/ Fizykoterapia, Neurologopedia, Punkt pobrań Diagnostyka, Bezpłatna Szkoła Rodzenia, Poradnia Laktacyjna, Leczenie NIetrzymania Moczu, Wypożyczalnia sprzętu medycznego, USG 3/4 D
Strefa Zdrowia

 

Więcej o Strefie Zdrowia na VI Konińskim Kongresie Kobiet – tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *