Punkt Stylizacji na VI Konińskim Kongresie Kobiet.

Wyjątkowe wydarzenie wymaga specjalnej oprawy! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolejną atrakcję na tegoroczny Koniński Kongres Kobiet.
Specjalnie dla uczestniczek i uczestników VI Konińskiego Kongresu Kobiet uczennice klas: Technik usług fryzjerskich z ZSTiH (Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych) w Koninie będą obsługiwać PUNKT STYLIZACJI. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

PUNKT STYLIZACJI FRYZUR 17 MARCA 2018  

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

ZSTiH to jedyne takie technikum na terenie Konina. W szkole znajdują się dwie pracownie fryzjerskie mające wyposażenie jak w profesjonalnym salonie. Właśnie w tych pracowniach uczennice wykonują pielęgnację włosów i skóry głowy,  strzyżenia włosów,  formowania fryzur i ondulowania jak również zmiany koloru włosów.

www.zstih.konin.pl

Te wszystkie zabiegi pozwalają przygotować im się do egzaminu z kwalifikacji A.19 który zdają w 3 klasie. W 4 klasie zdają egzamin A.23 tj. Projektowanie fryzur.
Uczennice odnoszą sukcesy w swoim zawodzie: Uczennica kl 2 Technik usług fryzjerskich Patrycja Olejnik w roku szkolnym 2017/2018 zajęła 2 miejsce  w XV Konkursie Fryzjerskim  w Kaliszu-tematem konkursu była „Awangarda”. Konkurs na płatny staż organizowany przez Urząd Miejski w Koninie w 2017 wygrała Weronika Krakowska,  w 2016 Magdalena Kałużna, a w 2015 – Kinga Wróbel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *