Bezpłatne porady prawne podczas VI Konińskiego Kongresu Kobiet.

Jeśli mówimy o prawach, antyprzemocy i profilaktyce to nie mogło zabraknąć tego elementu Konińskiego Kongresu Kobiet. Bezpłatne porady prawne. Pomoc prawna jest często krokiem milowym w radzeniu sobie z problemem i stanowi bardzo ważny element w przeciwdziałaniu zdarzeniom, sytuacjom  kryzysowym- bo przecież wiedza to nasza broń. Poznanie możliwości, swoich praw pozwala niejednokrotnie na wypracowanie skutecznych rozwiązań.
Tym bardziej już 17 marca 2018 roku podczas Konińskiego Kongresu Kobiet zapraszamy do zapisów na bezpłatne porady prawne.

Biogram zawodowy:
Agata Nurkowska – radca prawny, współwłaściciel Kancelarii Radcy Prawnego „Nurkowscy” s.c. z siedzibą w Koninie. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2011 r.  zdała egzamin radcowski i uzyskała uprawnienia radcy prawnego. Od tego momentu samodzielnie świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych, przedsiębiorców i instytucji państwowych. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie medycznym, prawie pracy, prawie stowarzyszeń, fundacji i organizacji pożytku publicznego oraz prawie ochrony praw zwierząt. Jest członkiem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie oraz inspektorem ds. zwierząt.
W wolnym czasie realizuje swoje pasje: jeździ konno, podróżuje i fotografuje.  Jej fotografie brały udział w wystawach zbiorowych: „Portret kobiety” oraz „Nocny Konin”, a także w 2017 r. wykonała zdjęcia do kampanii społecznej „Piękno jest w nas” Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej” w Koninie.
Dane Kancelarii:
Kancelaria Radcy Prawnego Nurkowscy s.c.
ul. Staszica 19/4
62-500 Konin

Zainteresowane osoby bezpłatnymi poradami proszone są o zapisy 17 marca 2017 r. podczas VI Konińskiego Kongresu Kobiet w Młodzieżowym Domu Kultury już od godz. 9.30.

Osoby korzystające powinny zabrać ze sobą wszystkie dokumenty związane z problemem, jaki będziemy starać się rozwiązać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *